top of page
חופה בטבע

חופה בטבע

חופה בטבע בבקתה ביער

ישנם זוגות הבוחרים לערוך את החופה באולם אירועים או בבית כנסת, אך בשנים האחרונות מתחזקת המגמה של עריכת חופה בטבע. אז מהם היתרונות של עריכת חופה בטבע? כל הסיבות לפניכם.

בשעה טובה זה סוף סוף קורה. אתם עומדים להתחתן ונמצאים בעיצומם של הארגונים הקדחתניים ליום המשמח ביותר בחייכם. אין ספק שחתונה הוא אירוע מרגש במיוחד, והחלק המרגש ביותר באירוע הוא שלב החופה. הרב נושא תפילה, קורא את שבע הברכות ומוסר לכם את הכתובה, והחתן והכלה עונדים את טבעות הנישואין ונשבעים אמונים זה לזו מול חברים וקרובי משפחה. אז מתקיימת שבירת הכוס לצלילי מחיאות הכפיים של האורחים ולבסוף הזוג המאושר מתנשק והחגיגה מתחילה. אז מה דעתכם על חופה בטבע?

| מזל וברכה

לפי האמונה היהודית, מומלץ לערוך חופה תחת הכוכבים כסימן לכך שירבה זרעם של החתן והכלה ממש כמו כוכבי השמיים ושיביאו ילדים רבים לעולם. בימי הביניים החלו הזוגות האשכנזים במנהג של עריכת חופה בחלל הפתוח, ובעקבות כך הושרש המנהג הזה בקרב עדות שונות. 

| אווירה רומנטית

חופה בטבע מאפשרת לכם ליהנות מאווירה קסומה. בין אם בחרתם להינשא בגן אירועים הכולל פרחים מרהיבים ומדשאות מוריקות, ובין אם בחרתם לעשות חתונה בטבע בלב יער או על חוף הים - הטבע הקסום ישרה על החופה שלכם אווירה ייחודית שהאורחים שלכם לעולם לא ישכחו.

| עיצוב

אחת מהדרכים ליצור אירוע מושלם הוא להשקיע בעיצוב החופה. מעצבי חופות נוהגים בדרך כלל לשלב עלים ופרחים היוצרים מראה קסום מאין כמוהו. עיצוב זה של חופה יתכתב היטב עם הנוף הפסטורלי של הטבע. מעבר לכך, בזכות היופי והאסתטיקה הטבעית שמספק לכם הטבע, תוכלו לצמצם את ההשקעה בעיצוב המקום. הפרחים כבר נמצאים בטבע, כך שאין צורך להשקיע סכום עתק על רכישה של פרחים מחנויות פרחים או ספקים חיצוניים.

| צילום

אירוע החתונה נגמר מהר, ובתוך שעות הוא כבר יהיה מאחוריכם. האורחים אולי יספיקו כבר לשכוח את האוכל ואת הריקודים, אך מה שיישאר לכם לתמיד אלו התמונות מיום החתונה. אם אתם רוצים מזכרת יפהפייה, כדאי לכם לערוך חופה בטבע. צילום החופה על רקע נוף עוצר נשימה עם תאורה טבעית שמחמיאה יותר מתאורה מלאכותית, ישדרג כל תמונה ויבטיח לכם אלבום שלא תוכלו להפסיק לעיין בו.

| מרחב גדול

עריכת חופה בטבע היא מאוד פרקטית. בניגוד לאולם שמוגבל בכמות האנשים שיכולה לאכלס אותו, בטבע ישנה פחות מגבלה של מקום וניתן ליהנות ממרחבים גדולים יותר. במהלך החופה האורחים שלכם יוכלו להתמקם היכן שנוח להם, ולחזות בחופה ללא כל חשש שאנשים אחרים יסתירו להם את החופה ומבלי לסבול מצפיפות כלל וכלל.

| חופה ידידותית לילדים

אם יש לכם אורחים שצפויים להגיע עם ילדיהם, אתם אולי חוששים מהבלגן והרעש שהם עלולים לעורר במהלך החופה. הסירו דאגה מלבכם. עריכה חופה בטבע מספקת לילדים הרבה מאוד מרחב להתרוצצות, אוויר צח ועניין, כך שתוכלו לעבור את החופה עם מינימום הפרעה מצד האורחים הקטנטנים. מעבר לכך, רק דמיינו את השושבינה שלכם מפזרת על שביל החופה פרחים כשמסביבה נוף ירוק ומהפנט. אין ספק שמדובר במחזה מפעים במיוחד.

בקתה ביער - גן אירועים בצפון

072-397-0600

בית אורן

יערות הכרמל, 30044

WAZE
- Contact Us -
חופה בטבע
bottom of page