בלוג

הבלוג של בקתה ביער

מתרגשים לקראת היום החתונה? מתכננים אירוע ורוצים לבחור את המקום המושלם? הבלוג של בקתה ביער מכיל מגוון תכנים וטיפים אשר יסייעו לכם בבחירה המתאימה ביותר עבורכם.

חתונת צהריים

יותר ויותר זוגות מחליטים לשבור את מסורת החתונה הנערכת בערב ולערוך חתונה בשישי בצהריים. הנה כמה דברים שכדאי לכם לשים לב אליהם.

חתונה בטבע

חתונה בטבע מספקת לכם את התפאורה המושלמת ביותר. עצים ירוקים, פרחים צבעוניים, שקיעה מהפנטת ונחלים זורמים - כל אלו יתרמו לאווירה הקסומה והרומנטית ביום החתונה שלכם.

חתונה בחורף

חתונה בטבע מספקת לכם את התפאורה המושלמת ביותר. עצים ירוקים, פרחים צבעוניים, שקיעה מהפנטת ונחלים זורמים - כל אלו יתרמו לאווירה הקסומה והרומנטית ביום החתונה שלכם.

חופה בטבע

יש זוגות הבוחרים לערוך את החופה באולם, אך בשנים האחרונות מתחזקת המגמה של עריכת חופה בטבע. אז מהם היתרונות של עריכת חופה בטבע? כל הסיבות לפניכם.

חתונת בוטיק

חתונה קטנה, או בשמה השני ״חתונת בוטיק״, היא טרנד שצובר תאוצה בשנים האחרונות. יותר ויותר זוגות בישראל וברחבי העולם, מבינים כי לא חייבים לערוך חתונה ענקית.

גן אירועים או אולם

רבים מתלבטים לגבי בחירה באולם או גן אירועים. לצד מאות האולמות וגני האירועים שקיימים ברחבי הארץ, יש מקומות המשלבים את שניהם ומספקים אולם וגן אירועים במתחם אחד.

חתונה קטנה

בקרוב אתם עומדים להפך לבעל ואישה, ואתם כבר מתכננים את האירוע המשמח בחייכם. זוגות רבים בוחרים לערוך חתונה קטנה ומצומצמת, עם כמות מוזמנים נמוכה.

אירועים עסקיים בטבע

אירוע עסקי המתקיים בטבע מאפשר לשבור את הקרח בין העובדים. יש משהו משחרר מאוד במרחבים הפתוחים, והטבע יוצר אווירה נעימה וייחודית.

כך תבחרו אולם בוטיק

ישנו מגוון רחב של אולמות וגני אירועים המיועדים לעריכת חתונות ואירועים קטנים, המכונים ״אולם בוטיק״. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להכריע על מקום החתונה.

חתונה בקורונה

מגפת הקורונה אשר משפיעה על כל תחומי החיים, הובילה לשינוי משמעותי בתחום האירועים. אנחנו בבקתה ביער פועלים בהתאם להנחיות משרד הבריאות המתעדכנות מעת לעת.

בקתה ביער - גן אירועים בצפון

072-397-0600

בית אורן

יערות הכרמל, 30044

WAZE
- Contact Us -