חתונה בקורונה

חתונה בקורונה

להתחתן בזמן הקורונה

מגפת הקורונה אשר משפיעה על כל תחומי החיים, הובילה לשינוי משמעותי בתחום האירועים. אנחנו בבקתה ביער פועלים לפי התו הסגול, אזור ירוק, קיבוץ בית אורן.

כמו כל תחומי החיים, כך גם תחום האירועים ספג טלטלה עזה עם פרוץ מגפת הקורונה. במהלך החודשים הראשונים של המגפה, נאסר על קיום אירועים מכל סוג שהוא. לאחר סיום הגל הראשון והיציאה מהסגר, משרד הבריאות אישר לקיים אירועים קטנים תחת מגבלות שונות ומתעדכנות. מכיוון שמדובר בהנחיות אשר מתעדכנות כאמור מעת לעת, רצוי לבדוק באתר משרד הבריאות את ההנחיות התקפות.

| כמות המוזמנים

אם לפני פרוץ המגפה, חלק לא מבוטל מהאירועים כללו ממוצע של כ-400 מוזמנים, הרי שבעקבות ההנחיות הצטמצמו רשימות המוזמנים (מספר המוזמנים המאושר ע"י משרד הבריאות להתכנס באירועים משתנה מעת לעת ולכן אנו לא מציינים זאת) באופן משמעותי, מה שהוביל לעריכת חתונות קטנות הכוללות מספר מוזמנים מצומצם של האנשים החשובים ביותר לזוג המתחתן.

| שמירה על מרחק באירוע

בעקבות הקורונה, משרד הבריאות הוציא הנחיות האוסרות על קיום ריקודים - זאת מתוך רצון לשמור על ריחוק חברתי ומניעת הידבקות. בנוסף, נדרשנו ליצור מרווחים גדולים בין שולחנות המוזמנים. 

| הקפדה על היגיינה

בנוסף לשמירה על הנחיות הריחוק החברתי, אנו מקפידים לשמור על כללי ההיגיינה בהתאם לתקנות. כל אנשי הצוות שלנו עוטים מסיכות וכפפות, לאורחים מחולקים מסכות ובמקום מפוזרות עמדות אלכוג'ל לחיטוי הידיים. כמובן שכל האורחים רשאים להיכנס אך ורק כאשר הם עוטים מסיכות ולכולם נערכות מדידות חום בטרם הכניסה. 

| הנחיות משרד הבריאות

שימו לב, הנחיות משרד הבריאות מתעדכנות כל העת, כך שיש להיכנס לאתר משרד הבריאות בכדי להתעדכן בהנחיות העדכניות - לאתר משרד הבריאות

072-397-0600

בית אורן

יערות הכרמל, 30044

WAZE
- Contact Us -
 | ניווט מהיר 
  • בקתה ביער בפייסבוק

בקתה ביער - אולם אירועים המציע גם גן אירועים בחיפה, הממוקם בקיבוץ בית אורן בצפון על הר הכרמל, מתמחה באירועי חתונות, אירועים עסקיים ומגוון אירועים פרטיים.

לוגו.png

Proudly designed, created & powered by 8ight.

2021 © כל הזכויות שמורות לבקתה ביער, קיבוץ בית אורן, חיפה, מחוז הצפון, ישראל